Üsküdar Tıkanıklık Açma

Üsküdar Tıkanıklık AçmaTıkanıklık Açma

© Görsel ve içerikler firmamıza aittir tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanması ve çoğaltılması yasaktır.

Profesyonel tecrübemizle Tıkanıklık Açma, sıhhı tesisat işlerini yapıyoruz. Üsküdar Tıkanıklık Açma, olarak servis bölgemize uzak bazı ilçeler hariç Üsküdar anadolu ve avrupa yakasına servis vermekteyiz.

Üsküdar Tıkanıklık Açma

   Eski binalarda sık sık görülen problemlerin başında, gider tıkanıklığı problemi yer almaktadır. Binanın yaşı ve kullanılan malzemelerin zamanla deforme olmasıyla da gider tıkanıklığı problemi yaşanabilir. Gider tıkanıklığı sadece eski binalarda değil, yeni binalarda da görülebilir. Yeni binalarda ise inşaat aşamasındayken işçilerin giderleri yanlışlıkla ya da dikkatsizliklerinden dolayı tuğla, katı cisim, beton, alçı poşet, kağıt, köpük gibi şeyleri gidere kaçırıp, daha sonrasında bu yere yerleşen kişilerin gidere en ufak kağıt ya da peçete atmasıyla tamamıyla tıkanma oluşabilmektedir. 

  Bu problemlerin başında kullanım şekli de yer almaktadır. Yani tıkanıklığın büyük sebebi lavabo giderlerine katı ürünlerin atılmasıdır. Başlarda su ile birlikte gittiğini sandığınız katı atıklar, zamanla dirsek diye tabir edilen boru giderlerinde birikmeler yaparak tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu tür durumlarda Tıkanıklık Açma, Üsküdar Tıkanıklık Açma uzmanı sizi bu dertten kurtarabilir.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma

Tıkanıklıklar, yabancı cisim atılması, kanal tıkanmaları, kireç miktarının çok olması, yağ gibi nedenlerden ya da tesisatın hatalı yapılmasında da oluşur. Son teknolojik sistemleri bilen, teknik donanıma sahip ustalar sayesinde aynı gün içerisinde sorununuza çözüm bulabiliyorsunuz.

Ev ya da işyeri gibi her türlü binanızda tadilat yaptırmaya karar verirken en çok korktuğunuz şey binanızın zarar görmesidir. Kırdırmadan, ardından temizlik derdi bırakmayan tıkanıklık açmak için kullanılan özel görüntüleme cihazları sayesinde tıkanıklık derdine son.. Tıkanıklık açma derdinizi, garantili ve hızlı bir şekilde çözen firmalarla çalışmak size büyük kolaylık sağlıyor.

Tıkanıklıklar, ileriki boyutlara ulaşmadan çözüme ulaşmalıdır. İhmal edildiğinde su kaçaklarına neden olabilir, rutubet ve nem oluşturarak ya da kirli suların etrafa yayılmasıyla daha kötü bir duruma dönüşebilir. Profesyonel bir destek tarafından kullanılan teknolojik Tıkanıklık Açma cihazlarıyla ve robotlarla tıkanıklıklarınız kolayca açılmaktadır.

Tıkanıklık Açma - Üsküdar Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma – Üsküdar Tıkanıklık Açma

7/24 istediğiniz her an, kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışıp, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmanın size sunduğu kaliteden yararlanmaya ne dersiniz? Üsküdar Tıkanıklık Açma sorununuzu kökten halledebilir..

Firmamız hem evler için hem de iş yerleri için hizmet vermektedir. Ev, mağaza, ofis, iş yeri gibi birçok yerin Tıkanıklık Açma, sıhhı tesisatının kurulumu ve aynı zamanda tamiri konularında profesyonel hizmet sunmaktadır. Sizlerde Tıkanıklık Açma hizmetlerimizden yararlanarak Üsküdar Tıkanıklık Açma ile tıkanıklık sorunlarınızın hızlı, güvenilir ve uzun soluklu çözümlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma – Üsküdar Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma - Üsküdar Tıkanıklık Açma Ustası Olarak Neler Yapıyoruz?

Tıkanıklık Açma
Tuvalet, banyo, lavabo tıkanıklıkları başınıza dert açıyorsa uzman birilerinden destek almanın vakti geldi

Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tıkalı olan tuvaletlerin oluşturduğu su sızıntılarının başınızı ağrıtmasına izin vermeyin.

Banyo Tıkanıklığı Açma
Banyolar, ev ve ofislerimizde en sıklıkla kullandığımız alanlardır. Yoğun kullanıma bağlı olarak saç, tüy, peçete, yabancı cisimlerden dolayı tıkanıklık oluşabiliyor.

Gider Tıkanıklığı Açma
Gider borularında, atık ve temiz su tesisatında tıkanıklık sorunları yaşıyorsanız profesyonel bir yardım almanızın zaman geldi.

Wc Tıkanıklığı Açma
Klozet tıkanıklıklarının oluşturdupu su kaçakları, yüksek gelen su faturaları ve komşularınızın rutubet kokusuna maruz kalması canınızı sıkmasın. İşinde deneyimli personel bu sorunu çözebilir.

Klozet Tıkanıklığı Açma
Banyolarda en çok rastladığımız şikayet klozet tıkanıklıklarıdır. Hijyenin görülmesi gereken yerlerdir.

Küvet Tıkanıklığı Açma
Küvet tıkanıklıklarının oluşturacağı sorunlara işinde deneyimli uzmanla uzun soluklu bir şekilde son verebilirsiniz.

Tıkalı Boru Açma
Su kaçaklarının oluşturduğu sorunlarla boğuşmak yerine alacağınız küçük bir profesyonel desteğin zamanı gelmedi mi?

Pimaş Açma
Eyvah tuvalet tıkandı diye düşünüyorsanız acil yardıma ihtiyacınız var demektir.

Boru ve gider tıkanmalarını dert etmeyin. 7/24 ve acil durumlarda bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bazı durumlarda kolay yöntemlerle açılabilen gider tıkanıklığı, bazen de açılmaz. Bunun sebebi tamamen tıkalı olmasıdır. Peki gider tıkanıklığı sebepleri nelerdir? Gider tıkanıklığı kolay yollarla nasıl açılır?

Gider tıkanıklığının en büyük nedenlerinden birisi yukarıda da bahsettiğimiz şekilde katı cisimler ya da boruların zamanla yıpranıp giderin kolay akmamasından ya da bilinçsiz kullanımdan kaynaklanmaktadır.

En yaygın olarak kullanılan yöntemler ise lavabo ya da tuvalet pompası, kimyasal karışım ya da sirke karbonat gibi doğal karışımlar, sert ve uzun bir cisimle açmaya çalışma gibi yöntemlerdir. Hatta bazı yerlerde itfaiyeden bile yardım istenmektedir. Fakat bu tarz çözümler bazen yetersiz geliyor. Çünkü gidere sert bir cisim kaçmışsa pompa, tazikli su, sert cisimle itme, kimyasal ilaç tıkanıklığın ölçüsüne göre çözüm olmayabilir.  Saatlerce uğraşıp stres yapmaktansa tıkanıklık açma firmasından yardım alabilirsiniz.

Yılların birikimi ve tecrübesi ile sıhhi tesisatçı olarak, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına hizmet vermekteyiz. Bilgi ve deneyimi kullanmayı bilen ve müşterilerimizin zamanının değerli olduğunu bilerek, kısa sürede kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız.
Modern ekipmanlar ve uzman ekibimizle tıkanıklık açma ve sıhhi tesisat tamir montaj işlerini yapmaktayız.

 • Boru Tıkanıklığı
 • Tıkanıklık Açma
 • Gider Tıkanıklığı
 • Tuvalet Tıkanıklığı
 • Lavabo Tıkanıklığı
 • Küvet Tıkanıklığı
 • Su Tesisatı
 • Doğal Gaz Tesisatı
 • Montaj / Tamir / Değişim
 • Kombi Montajı
 • Kalorifer Tesisatı

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz?

Tıkanıklık ve sıhhi tesisat acil işleriniz için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Projeniz için kalite ve uygun fiyatlı güvenilir firma mı arıyorsunuz?

Ara

Görüşme Başlat
1
Size nasıl yardım edebiliriz?
Tıkanıklık Açma
Merhaba, 👋 Whatsapp hattımıza 7/24 yazabilirsiniz. Yazışmak için tıklayın.