İstanbul Tıkanıklık Açma

İstanbul Tıkanıklık Açma

Eski binalarda sık sık görülen problemlerin başında, gider tıkanıklığı problemi yer almaktadır. Binanın yaşı ve kullanılan malzemelerin zamanda deforme olmasıyla da gider tıkanıklığı problemi yaşanabilir. Gider tıkanıklığı sadece eski binalarda değil, yeni binalarda da görülebilir. Yeni binalarda ise inşaat aşamasındayken işçilerin giderleri yanlışlıkla ya da dikkatsizliklerinden dolayı tuğla, katı cisim, beton, alçı poşet, kağıt, köpük gibi şeyleri gidere kaçırıp, daha sonrasında bu yere yerleşen kişilerin gidere en ufak kağıt ya da peçete atmasıyla tamamıyla tıkanma oluşabilmektedir.  Bu problemlerin başında kullanım şekli de yer almaktadır. Yani tıkanıklığın büyük sebebi lavabo giderlerine katı ürünlerin atılmasıdır. Başlarda su ile birlikte gittiğini sandığınız katı atıklar, zamanla dirsek diye tabir edilen boru giderlerinde birikmeler yaparak tıkanmalar meydana gelmektedir. İstanbul Tıkanıklık Açma bu tür sorunları kırmadan dökmeden ortadan kaldırabilir.

Nasıl Açılır:

Bazı durumlarda kolay yöntemlerle açılabilen gider tıkanıklığı, bazen de açılmaz. Bunun sebebi tamamen tıkalı olmasıdır. Peki gider tıkanıklığı sebepleri nelerdir? Gider tıkanıklığı kolay yollarla nasıl açılır?

Gider tıkanıklığının en büyük nedenlerinden birisi yukarıda da bahsettiğimiz şekilde katı cisimler ya da boruların zamanla yıpranıp giderin kolay akmamasından ya da bilinçsiz kullanımdan kaynaklanmaktadır.

En yaygın olarak kullanılan yöntemler ise lavabo ya da tuvalet pompası, kimyasal karışım ya da sirke karbonat gibi doğal karışımlar, sert ve uzun bir cisimle açmaya çalışma gibi yöntemlerdir. Hatta bazı yerlerde itfaiyeden bile yardım istenmektedir. Fakat bu tarz çözümler bazen yetersiz geliyor. Çünkü gidere sert bir cisim kaçmışsa pompa, tazikli su, sert cisimle itme, kimyasal ilaç tıkanıklığın ölçüsüne göre çözüm olmayabilir.  Saatlerce uğraşıp stres yapmaktansa tıkanıklık açma firmasından yardım alabilirsiniz.

Neler yapıyoruz:

Yılların birikimi ve tecrübesi ile sıhhi tesisatçı olarak, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına hizmet vermekteyiz. Bilgi ve deneyimi kullanmayı bilen ve müşterilerimizin zamanının değerli olduğunu bilerek, kısa sürede kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız.
Modern ekipmanlar ve uzman ekibimizle İstanbul Tıkanıklık Açma ve sıhhi tesisat tamir montaj işlerini yapmaktayız.

  • Boru Tıkanıklığı
  • Gider Tıkanıklığı
  • Tuvalet Tıkanıklığı
  • Lavabo Tıkanıklığı
  • Küvet Tıkanıklığı
  • Su Tesisatı
  • Doğal Gaz Tesisatı
  • Montaj / Tamir / Değişim
  • Kombi Montajı
  • Kalorifer Tesisatı

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz?

Tıkanıklık ve sıhhi tesisat acil işleriniz için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ara

Görüşme Başlat
1
Size nasıl yardım edebiliriz?
Tıkanıklık Açma
Merhaba, 👋 Whatsapp hattımıza 7/24 yazabilirsiniz. Yazışmak için tıklayın.